Lygos

Naujienos

Amžino poilsio iškeliavo ilgametis krepšinio arbitras Petras Zalieckas

2021 m. sausio 5 d.
DSC_0572zalieckas.jpg
Amžino poilsio iškeliavo ilgametis krepšinio arbitras Petras Zalieckas

Sausio 5 d. krepšinio pasaulio atstovus pasiekė liūdna žinia – amžino poilsio iškeliavo ilgametis Lietuvos krepšinio arbitras bei komisaras Petras Zalieckas.

Pusę amžiaus krepšinio aikštelėje praleidęs P. Zalieckas teisėjavimo karjerą baigė 2015 metais. Tuomet jam pagyrų negailėjo kolegos:

„Šis žmogus krepšinyje praleido bemaž penkiasdešimt metų. Iš Petro mokėsi ne vienas jau dabar patyręs teisėjas ir, manau, taip pat mokysis jaunoji karta.“ – kalbėjo KKML direktorius Rimas Navickas.

Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos prezidentas Kęstutis Pilipauskas pritarė: „Petras – legenda ne tik jums, jauniems teisėjams, bet ir man. Pirmose oficialiose mėgėjų krepšinio rungtynėse man teko garbė teisėjauti būtent su Petru. Šis žmogus nusipelnė daug gerų žodžių už savo ištikimybę krepšiniui, už tai, kad dar iki dabar teisėjavo krepšinio aikštelėje. Manau, šį atvejį reiktų paminėti ir Gineso rekordų knygoje.“

„Noriu padėkoti Rimui Navickui, su kuriuo dirbome ketvirtį amžiaus. Dirbome draugiškai ir profesionaliai. Ačiū ir Kęstučiui Pilipauskui už gražius žodžius. Jums visiems linkiu gyvenime visapusiškos sėkmės ir gero skrydžio krepšinio orbitoje!” – teigė tuomet septyniasdešimt septintuosius metus skaičiavusi krepšinio legenda.

Mišios už mirusįjį vyks sausio 9 d. (šeštadienį) 09.00 val. Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje (Radvilėnų pl. 11), urna bus pašarvota Šv. Antano Paduviečio parapijos šarvojimo salėje (1 arba 2 salė) tą pačią dieną nuo 10.00 val., laidojimas – 15 val. Karmėlavos kapinėse.

DSC_0621e.jpg

DSC_1476e.jpg