AMERICAN PIZZA tik antroje rungtynių pusėje palaužė „Koaliciją“

2011 m. gruodžio 16 d.

Ketvirtadienį, gruodžio 15-ąją dieną, „Santaros“ gimnazijos sporto salėje įvykusiose Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) C lygos D pogrupio rungtynėse svečiai AMERICAN PIZZA (treneris Nerijus Sivolovas) tik po ilgosios pertraukos sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš šeimininkus – „Koalicijos“ (treneris Donatas Pasvenskas) krepšininkus.

Susitikimo pradžioje AMERICAN PIZZA po taiklių R.Babilevo bei T.Lukausko metimų turėjo minimalią persvarą (5:4, 9:8). „Koalicija“ turėjo galimybę išsiveržti į priekį, bet keturis baudų metimus iš eilės prametė V.Laukaitis. Vis tik šeimininkai dėka M.Mažeikos ir T.Žirgulio sėkmingų atakų persvėrė rezultatą savo naudai – 14:13. Pirmąjį kėlinuką užbaigė septyni M.Bareikio taškai – šeimininkai buvo priekyje 21:19.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui N.Sivolovo auklėtiniai po taiklių L.Steponavičiaus ir T.Lukausko metimų turėjo keturių taškų pranašumą (27:23). „Koalicija“ atsakė M.Mažeikos, K.Žižio ir T.Laucevičiaus tolimais metimais, tad susigrąžino persvarą į savo rankas – 36:32. Paskutines tris minutes AMERICAN PIZZA komanda laimėjo sausu rezultatu 10:0. Pataikius T.Lukauskui, L.Steponavičiui bei M.Neščiokui svečiai, sužaidus 20 minučių, pirmavo 42:36.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Koalicija“ po V.Laukaičio ir M.Bareikio dvitaškių dar sumažino atsilikimą iki 42:43. Tačiau svečiai vėl spurtavo ir po R.Babilevo, N.Sivolovo bei T.Lukausko taiklių metimų buvo priekyje 52:42. Ketvirčio pabaigoje ekipos apsikeitė sėkmingomis D.Pasvensko ir R.Babilevo atakomis (54:45).

Paskutinių dešimties minučių metu AMERICAN PIZZA užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą. Pataikius M.Kemzūrai ir L.Steponavičiui, svečiai 33-ąją minutę turėjo 13 taškų persvarą (63:50). Šeimininkai po taiklių T.Laucevičiaus dvitaškių bei D.Pasvensko tritaškio dar sumažino skirtumą iki 59:70. Rungtynės baigėsi taikliais R.Babilevo, Ž.Draguno ir M.Neščioko metimais. Mačą rezultatu 77:61 laimėjo N.Sivolovo treniruojama ekipa.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Ruslanas Babilevas – 24 taškai (20 atkovotų ir 5 perimti  kamuoliai, dvitaškiai 10/16, 40 naudingumo balų). Tadas Lukauskas įmetė 19 taškų (5 rezultatyvūs perdavimai), Laimonas Steponavičius – 13.

„Koalicijos“ komandoje pasižymėjo Marius Bareikis – 18 taškų (7 atkovoti kamuoliai, 4 blokai), Mindaugas Mažeika – 11.