AMERICAN PIZZA nepasigailėjo „Koalicijos“ krepšininkų

2012 m. sausio 27 d.

Ketvirtadienį, sausio 26-ąją dieną, „Santaros“ gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos Kauno krepšinio mėgėjų lygos C lygos D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Koalicija“ (treneris Kęstutis Žižys) bei AMERICAN PIZZA komanda (treneris Nerijus Sivolovas).
Mačą geriau pradėjo šeimininkai, kurie po V.Laukaičio ir M.Mažeikos taiklių dvitaškių išsiveržė į priekį 6:2. Svečiai atsakė sėkmingomis T.Lukausko ir R.Babilevo atakomis, kurių dėka spurtavo 12:0 (14:6). „Koalicija“, septynis taškus pelnius M.Mažeikai, sumažino atsilikimą iki 13:19. Pirmąjį kėlinuką geriau užbaigė AMERICAN PIZZA ekipa. Du tolimus metimus įmętus M.Neščiokui rezultatas buvo 26:13 svečių naudai.
Prasidėjus antrosioms dešimčiai minučių kurį laiką išssilaikė panašus skirtumas. Baudų metimus pataikius bei dvitaškį pridėjus L.Steponavičiui, N.Sivolovo ekipa buvo priekyje 32:19. Svečiai prasižengė iš toli atakuojant T.Bendikui, kuris į tai atsakė sėkmingais trimis metimais nuo baudų linijos. 15-ąją minutę „Koalicija“ turėjo 12 taškų deficitą – 24:36. Nuo šio momento vėl pradėjo didėti AMERICAN PIZZA ekipos persvara. Du taškus pelnė N.Černis, tritaškį įsmeigė P.Sadauskas, tad pirmaujančios komandos pranašumas išaugo iki 45:26. Prieš ilgąją pertrauką svečiai surengė dar vieną spurtą. Keturis baudų metimus pataikė M.Kemzūra, du dvitaškius įmetė N.Sivolovas. Sužaidus 20 minučių rezultatas buvo 55:31.
Prasidėjus trečiam ketvirčiui šeimininkai pradėjo gintis aktyvia zonine gynyba nuo aikštės vidurio ir tai vėl leido sumažinti atsilikimą. Aštuonis taškus pelnė M.Mažeika, po du pridėjo V.Laukaitis ir V.Valiulis (43:60). AMERICAN PIZZA atsigavo ir po taiklių R.Babilevo bei T.Lukausko dvitaškių susigrąžino savo pranašumą virš 20 taškų (66:43). Komandoms apsikeitus taikliais V.Laukaičio ir T.Lukausko metimais, sužaidus 30 minučių, rezultatas buvo 69:47 svečių naudai.
Paskutiniajame ketvirtyje, kurį svečiai laimėjo net 38:6, prasidėjo „Koalicijos“ komandos triuškinimas. Šeimininkai dažniausiai klysdavo rengdami atakas arba jas užbaigdavo netaikliais metimais. 33-ąją minutę pralaiminti ekipa dar atsiliko 28 taškais – 51:79. Bet AMERICAN PIZZA spurtavo 13:2 ir jau buvo priekyje 92:53. Rungtynėms baigiantis svečiai, dažniausiai užbaigdami savo puolimą greitomis atakomis, surengė dar vieną spurtą (15:0). Jį palengvino dvi šeimininkų žaidėjo D.Pasvensko techninės pražangos, kuris jas „užsidirbo“ už ginčus su arbitrais. Keturis taiklius baudų metimus pataikius M.Kemzūrai, AMERICAN PIZZA iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 107:53.
Po rungtynių nugalėjusios ekipos žaidėjai šį laimėjimą skyrė vienam iš komandos lyderių Kristupui Rainiui, kuriam prieš kelias dienas gimė dukrelė. Nuoširdus sveikinimai nuo visos AMERICAN PIZZA ekipos!

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Koalicija“: Mindaugas Mažeika – 23 taškai (tritaškiai 4/9), Vaidas Laukaitis – 13 (8 atkovoti kamuoliai);
AMERICAN PIZZA: T.Lukauskas (dvitaškiai 7/11, 6 rezultatyvūs perdavimai) ir R.Babilevas (13 atkovotų kamuolių, 31 naudingumo balas) – po 18, N.Sivolovas – 15 (11 atkovotų kamuolių), M.Kemzūra – 14 taškų (baudos 12/12).