"Aistės-3" priešinosi tik pirmąjį kėlinuką "Jonavos" krepšininkėms

2012 m. kovo 12 d.

Moterų (merginų) krepšinio lygoje Jonavos (8-2) krepšininkės tik pirmajame kėlinuke turėjo vargo su jaunosiomis "Aistės-3" (1-9) krepšininkėmis. Per likusius tris kėlinukus Jonavietės įrodė savo meistriškumą ir rezultatu 96-42, nuskriaudė "Aistės-3" komandą.

Rungtynių pirmasis kėlinukas žadėjo atkaklią dvikovą. "Aistės-3" komanda, vedama E.Mieliauskaitės pirmajame kėlinuke žengė koja kojon su Jonavos krepšininkėmis ir nusileido tik 3 taškais, 15-18.

Iki didžiosios pertraukos Jonavos krepšininkės surado savo žaidimo braižą - žaisti per aukštaūges krepšininkes. Būtent T.Ralytė per antrąjį kėlinuką pelnė savo komandai 14 taškų ir terorizavo priešininkes baudos aikštelėje. Po dviejų kėlinukų Jonavos komanda jau turėjo 20 taškų persvarą (43-23).

Antroje rungtynių pusėje Jonavos krepšininkės nemažino tempo ir agresyviai gynėsi. Tai davė apčiuopiamos naudos, kadangi "Aistės-3" komanda dažnai klydo, o Jonavietės taškus rinko greitų atakų metu iš po krepšio. "Aistės-3" komandai taškus rinko tik E.Mieliauskaitė ir J.Sirputytė. Po trijų kėlinukų Jonavos krepšininkės pirmavo įtikinama persvara, 66-32, tačiau per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių krepšininkės kovėsi negailėdamos jėgų. I.Puraitė realizuodavo perimtus kamuolius taškais iš po krepšio ir skirtumas tik augo. Galutinis rungtynių rezultatas 96-42, užfiksavo daugiau nei įtikinamą Jonavos krepšininkių pergalę.

"Jonava": T.Ralytė 45 tšk., (16 atk.k.), I.Puraitė 31 tšk. ( 8 rez.p., 5 per.k.)

"Aistės 3": E.Mieliauskaitė 22 tšk., J.Sirputytė 10 tšk. (17 atk.k.)