Lygos

Naujienos

"A" komanda antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo KM "Perkūnas" 96-Vytrita krepšininkų

2011 Gruodžio mėn. 6 d.
"A" komanda antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo KM "Perkūnas" 96-Vytrita krepšininkų
Antroje rungtynių pusėje "Perkūno" krepšininkai nebespėjo paskui "A" komados vedlius.

"C" lygos A pogrupio turnyrinėje lentelėje dar vieną pergalę įsirašė "A" komanda (5-2),rezultatu 90:63 nugalėjusi pergalės skonio dar nepatyrusius jaunuosius KM "Perkūnas" 96-Vytrita (0-6) krepšininkus. "A" komanda - viena didžiausių tiek A pogrupio, tiek "C" lygos staigmenų šį sezoną. Pernai pergales retai pasiekdavusi komanda šiemet pasikeitė iš pamatų ir lentelėje žengia šalia lygos lyderių.

 

Rungtynių pradžioje susikaupę Ryčio Anskaičio "Perkūno" auklėtiniai žengė koja kojon su varžovais. Antrajame kėlinyje "Perkūnas" trumpam buvo įsiveržęs į priekį, tačiau neramumai prasidėjo po ilgosios pertraukos. "A" komandą į priekį patempė A. Gedminas, laiku ir vietoje gaudavęs komandos draugų perdavimus. Keletas nesėkmingų "Perkūno" atakų iškart leido varžovams pabėgti. Tik D. Balčiūno aštrus reidas link krepšio kiek pagyvino "Perkūno" puolimą. Po trijų kėlinių "A" komada jau turėjo gana aiškią persvarą savo rankose - 64:51. Lemiamas ketvirtis prasidėjo D. Stankaičio bloku, po kurio iškart tritaškį smeigė A. Gedminas. Du taškus pridėjo A. Bejeris ir pamažu rungtynių baigtis tapo aiški. Linksmai nusiteikusi "A" komanda rungtynes ir baigė turėdama smagią persvarą - 90:63.

 

"A" komandos treneris Albertas Karpavičius pripažino, kad šias rungtynes pradėjo per daug atsipalaidavę: "Galvojome bus žymiai lengviau, ypač pažvelgus į turnyrinės lentelės situaciją. Tačiau, kaip matėme, jauni, greiti, kasdien sportuojantys žaidėjai parodė charakterį. Už tai galimą pagirti - šaunuoliai vaikai. Matosi ir trenerio įdirbis šioje komandoje."

A. Karpavičius juokavo, jog komandoje sudėtyje daug legionierių: "Komanda pasikeitusi iš pagrindų - iš praeitų metų likę trys-keturi žaidėjai. Atrodo, radome tą aukso viduriuką, ir būtų smagu jį išlaikyti toliau. Komanda pasiekė ilgai lauktą renesansą."

 

KM "Perkūnas" 96-Vytrita: A. Šeputis 16 tšk., M. Gailiūnas ir L. Balčiūnas po 10 tšk.

"A" komanda: A. Gedminas 36 tšk., R. Šeškus 12 tšk., D. Stankaitis 11 tšk. (6 rez. p.).

 


Komentarai: