Fantastiškame ketvirtfinalio trileryje lygus rezultatas „American Pizza“ ekipai įteikė kelialapį į pusfinalį

2020 m. spalio 20 d.

Po pirmojo C lygos ketvirtfinalio susitikimo „American Pizza“ turėjo trapų 3 taškų pranašumą (71:68), todėl lemiamose rungtynėse, kaip ir galima buvo tikėtis, užvirė bekompromisė kova.

Aistros ir decibelai aikštėje palaipsniui kilo, o saugaus pranašumo nei viena komanda neįgijo. Aistroms malšinti komandos buvo apdalintos trimis techninėmis ir dvejomis nesportinėmis pražangomis, Šarūnas Straševičius aikštėje prabuvęs vos 5 minutes buvo „apdovanotas“ techninės ir nesportinės pražangos komplektu ir buvo priverstas palikti komandos draugus tvarkytis be jo.

Visgi nei savęs, nei varžovų nei viena komanda tausoti neketino, pavyzdžiui, po Domo Jankausko akrobatinio skrydžio per varžovą ir nesėkmingo nusileidimo galva žemyn ant parketo, visi buvę salėje nutilo. Laimei, panašu, kad traumų išvengti pavyko.

Rungtynėms artėjant prie kulminacijos šiek tiek ramiau galėjo jaustis „American Pizza“ žaidėjai, kurie likus dviem minutėm iki pabaigos pirmavo 2 taškais tačiau su tuo kategoriškai nesutiko „Mazgo“ žaidėjas Mantas Čipas, kuris iš eigos smeigė du tritaškius iš eilės ir rezultatas tapo +4 „Mazgo“ naudai.

Likus minutei „American Pizza“ ekipą į žaidimą grąžino Leonardo Ivanovo penki taškai paeiliui, o paskutinėmis sekundėmis komandoms apsikeitus baudų metimais, rezultatas buvo lygus.

„Mazgo“ likimas sprendėsi paskutiniojoje atakoje, tačiau tritaškio pataikyti nepavyko, o lemiamą rungtynių tašką padėjo kamuolį gynyboje atkovojęs Giedrius Purauskas. Rungtynės baigėsi retai krepšinyje pasitaikančiu lygiu rezultatu 86:86, o lygiosiomis kaip pergale džiaugtis galėjo „American Pizza“ krepšininkai, kurie įveikė C lygos ketvirtfinalio barjerą ir keliauja kovoti dėl prizinių vietų.