Lygos

Naujienos

Ketvirtą finalą prapylęs Eibukas: Jeigu „UNITED“ leisi pajausti žaidimą, tai nieko gero nelauk (VIDEO)

2020 m. spalio 13 d.
gzp eibukas b lygos final 2020.jpg
Ketvirtą finalą prapylęs Eibukas: Jeigu „UNITED“ leisi pajausti žaidimą, tai nieko gero nelauk (VIDEO)

Praėjusią savaitę buvo sužaisti finaliniai B lygos susitikimai. Tąkart finale dominavę „UNITED-2“ žaidėjai rezultatu 100:70 pranoko „GZP“ krepšininkus.

„Labai prastai sužaidėm pradžią 12:0. Užmėtė tritaškiais. Gynyba prieš tritaškius – ką akcentavom – tas nesuveikė. Jeigu tokiai komandai kaip „UNITED“ leisi pajausti žaidimą nuo pat pradžių, tai nieko gero nelauk. Ką ir matėme. Pasidarė gerą bangą, 21:4 vienu metu buvo.“ – po finalo dėstė „GZP“ komandos treneris Jomantas Eibukas.

Nuo 2015 metų pradėję dalyvauti KKML turnyruose, GZP (arba BC „Gazuotas Pienas“) krepšininkai pralaimėjo jau ketvirtą finalą:

•    2015 m. Pavasario taurė – II vieta
•    2016 m. Pavasario taurė – III vieta
•    2017 m. Pavasario taurė – IV vieta
•    2018 m. Pavasario taurė – II vieta
•    2019 m. Pavasario taurė – II vieta
•    2019 m. „Spalding“ taurė – Ketvirtfinalis
•    2020 m. B lyga – II vieta

J. Eibukas vylėsi, jog ateityje pavyks nutraukti svarbiausių sezono rungtynių prakeiksmą: „Norėčiau palinkėti kaip ir praeitais metais, kad susitvarkytų su startiniu jauduliu per finalus, ir galbūt pavyks pagaliau kadanors laimėt finalą.“

Tuo metu B lygos čempione tapusios „UNITED-2“ komandos vadovasMarius Lebedys džiaugėsi išlaikytu žaidimo lygiu:

„Įspūdžiai geri, varžovas tikrai yra stiprus, galbūt šiandien nebuvo jų diena. Gal pradžioj mums labiau pakrito, o jie gavo šaltą dušą.

(Karantinas) išmušė iš vėžių, bet sezonas prasitęsė, įsivažiavom, pavyko laimėti. Dėl to džiaugiuosi, įrodėm, kad ne veltui viso sezono metu buvom pirmi.“

B lygos mažajame finale „Žalgirio“ jaunimas sukūrė lengvą staigmeną ir rezultatu 82:75 apžaidė „Hegelmann Litauen“ krepšininkus.

„Turėjom sunkias rungtynes, svarbiausia buvo išsilaikyti pirmosiose minutėse. Tai pavyko padaryti, praleidom 75 taškus, tai, manau buvo pagrindinis akcentas.“ – po pergalės teigė Joris Mulvinskas.

„Hegelmann Litauen“ gynėjas Donatas Gudeliauskas pripažino: „Pradžia rungtynių buvo klaida. Pradėjom kaip užmigę, nesusigynėm. Varžovai gerai pataikė, užbėgo, atitolo ir teko vytis. O vytis visuomet sunkiau, nei būti pirmam ir puolime dominuoti.

Labai keista ir apmaudu, kad buvo tas karantinas. Sustojo visi sportai, nebuvo varžybų. Tas gal ir pakišo koją, trūko sporto, atsirado traumų vėliau, nebuvo pilnos sudėties visąlaik.“

Comments

  • No comments available
The comment form is closed for this current news.