2019-2020 m. sezonas – oficialiai baigtas! Dukart stabdytą C lygos čempionatą galiausiai užbaigė „Tornado“ jaunimo bronza

2021 m. gruodžio 23 d.

Paskutinis taškas 2019-2020 m. sezone galiausiai padėtas. Gruodžio 22 d. „67‘ers“ ir „Tornado KM Fudo“ ekipos susirinko užbaigti C lygos čempionato.

Emocingame ir atkakliame mače dėl bronzos medalių pergalę rezultatu 100:93 iškovojo „Tornado KM Fudo“ (treneris Aivaras Grigaliūnas).

Susitikimo metu pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, o tiksint paskutinėms minutėms nugalėtojas dar nebuvo aiškus. Likus dviem minutėms Tado Žūtauto dvitaškis „67‘ers“ priartino prie varžovų per vieną tašką (90:91). Vis tik po to sekė penki paeiliui „Tornado“ taškai, o paskutinėmis sekundėmis pranašumą įtvirtino taiklūs baudų metimai.

Matas Makauskas nugalėtojams pelnė net 39 taškus ir buvo pagrindinis pergalės kalvis, o Laurynas Virbalas pridėjo solidžius 28 taškus. „67'ers“ komandoje 21 tašku pasižymėjo Emilis Kuzabavičius.

C lygos čempionai išaiškėjo kiek anksčiau – gruodžio 3 d. Tuomet „American Pizza“ 92:74 pranoko „Sporto maniją“.

2019-2020 m. C lygos čempionatas užsitęsė dėl karantino ribojimų. Dauguma to sezono čempionatų buvo baigti žaisti 2020 m. rudenį, tačiau C lygos finalai nespėjo įvykti dėl paskelbto II-ojo karantino Lietuvoje.