Lygos

Naujienos

2018-2019 m. Kauno miesto Bendruomenių krepšinio pirmenybių čempionai – „Sargėnai-Jargala“ krepšininkai

2019 Balandžio mėn. 1 d.
2018-2019 m. Kauno miesto Bendruomenių krepšinio pirmenybių čempionai – „Sargėnai-Jargala“ krepšininkai

Paskutinįjį kovo mėnesio savaitgalį Garliavos sporto centre buvo žaidžiamos rungtynės dėl 2018-2019 m. sezono Kauno miesto Bendruomenių krepšinio pirmenybių nugalėtojų taurės. Finale akis į akį susitiko „LŽSHA“ ir šį sezoną dar nepralaimėję „Sargėnai-Jargala“ krepšininkai.

Šios komandos jau žaidė reguliariajame sezone, ir nors abi rungtynes laimėjo „Sargėnai-Jargala“, kova vykdavo iki paskutinės minutės, todėl ir finale buvo galima laukti įtemptos ir atkaklios kovos.

Finalą geriau pradėjo ir rungtynių tempą diktavo dvikovos favoritai, tačiau varžovai visą laiką kvėpavo varžovams tiesiai į nugarą. Po trijų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai, todėl emocijų krepšinio aikštelėje tikrai netrūko, buvo skirta ne viena techninė pražanga. Visgi paskutiniajame kėlinyje savo pranašumą įrodė ir 2018-2019 m. sezono čempione tapo „Sargėnai-Jargala“ komanda. Rungtynės baigėsi švieslentėje degant rezultatui 72-83.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Mantas Čipas (15 tšk., 19 naud. b.). Čempionų komandoje, kaip įprasta, žibėjo Vilius Černiauskas (21 tšk.) bei apdovanojimų ceremonijos metu atsiėmė simbolinį apdovanojimą, kuris skiriamas naudingiausiam finalo žaidėjui.

Prieš finalines 2018-2019 m. Bendruomenių lygos rungtynes, Garliavos sporto centre buvo žaidžiama ir dėl trečiosios vietos. Rungtynių metu susitiko „Žaliakalnis“ ir Vieningas Kaunas“ komandos. Nors pusfinaliai abejoms komandos susiklostė nesėkmingai, komandos išliko motyvuotos ir į dvikovą atvyko pasirengusios atiduoti visas jėgas.

Rungtynės buvo labai permainingos – pirmajame kėlinyje į priekį išsiveržė „Vieningas Kaunas“, tačiau antrajame iniciatyvą perėmė varžovai. Visgi nei viena komanda nesugebėjo ženkliai atitrūkti. Taip pat kaip ir finale, viskas sprendėsi lemiamo ketvirčio metu. „Vieningas Kaunas“ įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo kėlinį rezultatu 26-11, o rungtynes 63-50.

Nugalėtojus į pergalę vedė Tomo Vitkevičiaus (22 tšk.) ir Viliaus Sutkaus (21 tšk.) duetas, o tuo tarpu „Žaliakalnio“ komandoje vienintelis Povilas Mickūnas buvo pastebimas, jis pelnė 22 taškus.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.
 


Komentarai: