11-ojo Bendruomenių lygos sezono startas

2018 m. spalio 29 d.

Spalio 27d. pirmosiose šio sezono bendruomenių lygos rungtynėse susitiko „Vieningas Kaunas“ su „KK Lampėdis“. Nuo pat rungtynių pradžios „Vieningas Kaunas“ perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, neleido suabejoti savo pranašumu ir laimėjo rungtynes rezultatu 98-35. Įdomu tai, kad nugalėtojų gretose žaidė tik 6 žaidėjai, penki iš jų pelnė dviženklį taškų skaičių.

„KK Lampėdis“ gretose  vienintelis Aurimas Jankauskas bandė priešintis. Jo sąskaitoje 12 taškų, bei tiek pat naudingumo balų. Visi kiti komandos žaidėjai surinko neigiamą naudingumo balų skaičių.

Antrosiose sezono rungtynėse vyko atkaklesnė kova, tačiau paskutiniajame kėlinyje spurtavę „Didvyriai“ komandos žaidėjai nugalėjo „Eiguliai-Rami“ komandą rezultatu 52-73. Šiose rungtynėse įspūdingai žaidė „Didvyriai“ komandos centro puolėjas Andrius Žilinskas surinkęs 18 taškų, atkovojęs 16 kamuolių, bei surinkęs 35 naudingumo balus, vos vienu balu mažiau nei visa varžovų komanda.

Atkakliausios pirmojo etapo rungtynės vyko tarp skirtingus Kauno miesto mikrorajonus atstovaujančių komandų „Žaliakalnis“ ir „Šilainiai“. Po dviejų kėlinių aiškia 19 taškų persvara pirmavo „Žaliakalnis“ , tačiau po ilgosios pertraukos situacija kardinaliai pasikeitė. Šilainiai  pradėjo mažinti atsilikimą, deja, persvara buvo per didelė ir persverti rungtynių rezultato nepavyko. Rezultatu 67-57 laimėjo „Žaliakalinis“.

Nerezultatyviose rungtynėse tarp „LŽSHA“ ir „Senamiestis-Aleksotas”po dviejų kėlinių buvo sunku prognozuoti nugalėtoją, komandas skyrė tik 3 taškai. Po pertraukos vaizdas pasikeitė, vedami Vytauto Vingio ir Aido Urbono pelniusių atitinkamai 18 ir 17 taškų, „Senamiestis-Aleksotas” nutolo ir šventė pirmąją pergalę šiame sezone rezultatu 67-57. Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Kasparas Sujeta(13 taškų) ir Nerijus Pranskevičius(10 taškų).

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse susitiko „Sargėnai-Jargala“  ir „Pagyvenę jaunuoliai“.  Nuo pat rungtynių pradžios žaidimą kontroliavo ir taškų skirtumą didino komanda „Sargėnai-Jargala“ . Galutinis rungtynių rezultatas 68-52.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.